Неконтрольоване життя

Неконтрольоване життя

На пасовиськах зелених (свіжих і соковитих) оселить мене, на тихую воду мене запровадить! – Псалом 22:1-2, АМР

Чи ведете ви неконтрольоване життя? Можливо, останнім часом ви помічали за собою, що надто часто повторюєте: «Я так більше не можу. Я так довго не протягну»? Ваші подібні коментарі щодо свого життя свідчать про те, що насправді ви маєте на увазі: «Я знаю, що маю певну межу і досягнув її, та я не звертатиму на це уваги і подивлюся, як довго мені це минатиметься».

Наше тіло дає нам певні попередження, коли ми переступаємо межу ― прикладом, змушує відчувати деякий біль чи певний дискомфорт. Але ми не здаємося: «Зі мною все буде гаразд», ― і продовжуємо нехтувати попередженнями, допоки не стаємо такими хворими, що вже несила цього ігнорувати.

Я зовсім не пишаюся цим, та впродовж перших двадцяти років мого служіння я майже увесь час жахливо почувалася. Постійні прийоми у лікарів, спроби вживати різні пігулки, вітаміни… Медики намагалися мені довести, що я виснажую себе фізично, та я пускала це повз вуха. Я знесилювала себе постійними подорожами, проповідуванням всюди, куди запросять, допоки не дійшла краю. Зрештою я усвідомила, що не варто нехтувати Божими вказівками і не приділяти часу відпочинку від справ, бо рано чи пізно за це доведеться платити. Тому я дещо змінила у своєму житті, і зараз почуваюся набагато краще, ніж будь-коли.

Якщо ви живете неконтрольовано, то не відкладайте на потім, а вже зараз перегляньте свій спосіб життя, змінивши все, що потрібно. Не чекайте, допоки з вами станеться щось жахливе ― прикладом, нервовий зрив або серцевий напад. Змініть своє нинішнє життя вже сьогодні і живіть так, як вас спонукає жити Бог. Проводячи таке життя ― я гарантую ― ви відчуєте незбагненний, неочікуваний мир у своєму серці.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, покажи мені, які сфери мого життя є нежиттєздатними. Я віддаю їх у Твої руки. Введи мене у Свій спокій і мир вже сьогодні, щоб я міг насолоджуватися життям і служити Тобі ще багато років.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon