Нехай Бог буде «єдиним, чого ви прохаєте»

Нехай Бог буде «єдиним, чого ви прохаєте»

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя… – Псалом 26:4

Життя не повинно бути надто складним. Ісус помер не для того, щоб ми жили заплутано, нужденно і жалюгідно. В Євангелії від Івана 10:10 читаємо, що Його смерть була заради того, аби нам стало доступне таке життя, яким можна було б насолоджуватися. Щойно ми починаємо все ускладнювати, це краде у нас радість. Нам слід навчитися протистояти стресам і більше не жити надміру зайнятим життям. Натомість проводьмо своє життя у якомога більшій простоті.

Слово «простота» означає «святість, неподільність, невимушеність». Бог неодноразово мені нагадував, що я повинна переглянути власне життя і зробити його простішим. Саме Він навчив мене єдиного способу цього досягти — бути зосередженою на «чомусь одному». Бог прагне, щоб об’єктом нашого зосередження був виключно Він. У Своєму Слові Господь попереджає, що нам не вдасться унаслідувати Його Царства, якщо не прийдемо до Нього у простоті, як мала дитина, зі словами: «Я вірю».

Напевно, цей спосіб здається вам надто простим, і якось хочеться все ускладнити… але цього не слід робити! Божий план для вашого життя надзвичайно простий. Може для вас це позбавлено будь-якого змісту, та в Богові взагалі немає чогось складного, і тому Він аж ніяк не хоче, щоб ви все ускладнювали. Прийдіть до Нього вже сьогодні і промовте: «Я вірю». Нехай Він буде «єдиним, чого ви прохаєте».

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я вірю в Тебе. Я не хочу бути обтяженим труднощами, тому сьогодні приймаю рішення вести просте життя і зробити Тебе тим «єдиним, чого я прохаю». Веди мене, згідно з Твоїм простим планом, який маєш для мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon