Не жалкуйте за минулим — приймайте нові, більш правильні рішення

Не жалкуйте за минулим — приймайте нові, більш правильні рішення

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тому то, коли хто в Христі (Ісусі, Месії), той створіння (зовсім) нове, (і його) стародавній (моральний і духовний стан) минув, і (тепер все у його житті) стало нове! – 2 до Коринтян 5:17, АМР

Неправильні рішення в нашому житті призводять лише до розчарувань, зневіри й жалю. А відчуваючи жаль, нам потрібно переглянути свій стан і розібратися з ним. Відтак, переживши жалкування, ми повинні навчитися робити правильний вибір у майбутньому.

З власного досвіду я знаю, що неправильний вибір, неправильні рішення призводять до появи відчуття жалю. Пам’ятаю, як кілька років тому я помітила суттєву відмінність між собою й своїм чоловіком Дейвом. Все своє життя він займався спортом, а тому був здоровим, сильним і перебував у хорошій фізичній формі. Отже, спершу я просто почала жалкувати, що не така ж сильна, як Дейв; однак потім я усвідомила, що можу цьому зарадити. Відтоді я регулярно тренуюся, й позитивні зміни, які, завдяки цьому, відбулися у моєму житті, просто вражають.

В Біблії чітко сказано, що з Богом ви стаєте новим створінням. Ви не повинні жити як раніше, та, завдяки силі Святого Духа, ви стаєте спроможними приймати нові, більш правильні рішення. Жалкуючи через якісь свої колишні нерозсудливі рішення, не думайте, що надто пізно щось міняти. Просто зробіть правильний вибір, почніть жити правильно й будьте непохитними у своєму новому рішенні. Роблячи новий правильний вибір, ви зможете щодня насолоджуватися Божими благословеннями.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я знаю, що Ти зробив мене новим створінням. Я не хочу жити, жалкуючи за минулим. Допоможи мені приймати нові, більш правильні рішення, щоб згодом я міг насолоджуватися майбутнім, яке Ти приготував для мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon