Не схиляйтеся перед страхом

Не схиляйтеся перед страхом

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Того дня, коли страх обгортає мене, я буду впевнено довіряти і покладатись на Тебе… – Псалом 55:4, АМР

Страх приходить не від Бога, він іде з боку сатани, тож щоразу, відчуваючи страх, знайте: це ворог виступає проти вас. Під час своїх проповідей я часто наголошую на тому, що страх — це «панівний дух». Сатана використовує цей дух для того, щоб панувати над Божими людьми і щосили заважати їм схилитися перед справжнім Володарем, Паном над панами, Ісусом Христом.

Безліч людей так ніколи й не виконують Божого задуму, або покликання, для свого життя тільки тому, що кожного разу, коли вони намагаються рухатися вперед, диявол використовує страх, аби їх спинити. Можливо, його метод спрацьовує й для вас? За допомогою боязкості й страху сатана заважає людям насолоджуватися життям. Вони приносять страждання й муку, і вам, без сумніву, у стані виснаження не вдасться отримувати від життя насолоду.

Коли диявол посилає у ваше життя страх, ви можете прийняти рішення не схилятися перед ним. Давид казав: «Того дня, коли страх обгортає мене, я надію на Тебе кладу». Я навряд чи помилюся, сказавши, що кожного разу, коли ви приймаєте рішення і робите вибір іти за Богом і всім своїм серцем шукати Його, ворог спробує атакувати вас за допомогою боязкості й остраху. Проте, якщо ви цілковито покладетеся на Бога й довіритеся Йому, Він обов’язково допоможе вам здолати їх і далі рухатися вперед.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу схилятися перед страхом. Я покладаюся на Тебе й довіряю Тобі. Я знаю, що Ти даси мені сміливість і силу протистояти будь-якому страху й боязкості, що намагаються панувати в моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon