Очищені вогнем

Очищені вогнем

А Господь ішов перед ними вдень у стовпі хмари, щоб провадити їх дорогою, а вночі в стовпі огню, щоб світити їм, щоб ішли вдень та вночі. —Вихід 13:21

У різних уривках зі Святого Письма неодноразово згадується про Божий вогонь і його дію в нашому житті. Тож за бажання отримати все, приготоване для нас Богом, маємо бути готові пройти через вогонь очищення. Всередині нас — золото (приховані добрі якості, чесноти), але також у серці нашого єства є домішки, або нечистоти, що спершу потрібно усунути з нашого життя. Безперечно, кожен із нас прагне отримати все, приготоване для нього Богом, проте небагато хто має бажання очиститися Його вогнем. Завжди пам’ятайте, що при сходженні Божого вогню на наше життя тільки Господь може керувати температурою полум’я. Він ніколи не дозволить Своєму вогню згаснути, але й пильнуватиме, щоб він не завдав вам школи, не знищив вас. Господь ніколи не дозволить випробуванням і труднощам, які ми не здатні знести, прийти в наше життя.

Протягом усього свого життя ми проходимо через різні періоди: одні здаються нам дуже важкими, тоді як інші — легкими й простими. Апостол Павло, згадуючи про такі періоди, казав нам, що навчився бути задоволеним за будь-яких обставин, у будь-якому випадку. Він довіряв досконалій Божій мудрості й вірив, що врешті-решт все сприятиме йому на добро. Повірте, ви теж можете прийняти рішення мислити подібним чином. І затямте, навіть попри опір з нашого боку, Божий вогонь не згасне в нашому житті — за великим рахунком йому нічого не завадить. А от щодо нас — витерпіти його буде складніше.

Божий вогонь сходить, аби спалити все, що не приносить користі в нашому житті, і змусити наші рештки сяяти для Бога ще яскравіше. Іноді, вивчаючи Святе Письмо, ми відчуваємо горіння цього вогню в нашому серці. Тоді Слово Боже викриває сфери нашого життя, які потребують певних змін. Неприємні обставини є ще одним моментом сходження вогню Божого. У них Бог закликає нас залишатися стійкими й непохитними, демонструючи правильну поведінку. Принагідно хочу вас підбадьорити: щоразу, зносячи труднощі задля Божої слави, можете бути певні — свого часу ви отримаєте винагороду.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Пройшовши крізь певні труднощі у своєму житті, принаймні вам більше ніколи не доведеться їх боятися або тікати від них.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon