Прагніть святого життя

Прагніть святого життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні… – 1 Петра 1:15

Я переконана в тому, що нам треба трохи більше пильнувати стосовно того, який спосіб життя ведемо. І річ не в тому, що ми постійно повинні боятися. Будьмо обережними, щоб, проводячи благочестиве життя, не стати при цьому законниками.

Якщо не діяти обдумано, передбачливо і не обирати ретельно, з ким дружити, які телепередачі й кінофільми дивитися, які книжки читати, як витрачати гроші і як проводити час, то зрештою можна просто змарнувати своє життя.

Ми, християни, повинні прагнути святості. Мусимо усвідомити, що Бог освятив нас і відокремив для Себе. По суті, щойно ми приймаємо Христа як свого Спасителя, Святий Дух освячує нас і відділяє для здійснення даного нам Богом певного доручення. Та якщо ми не будемо з готовністю виконувати свого покликання й втілювати в життя мрію, вкладену в наше серце Богом, то почуватимемося геть порожніми, виснаженими й роздратованими.

Я благаю вас сьогодні: почніть прагнути святості. Стикнувшись із випробуваннями та складними ситуаціями, спитайте у Бога, що робити, й оберіть шлях святості, який Він уже приготував для вас.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Ісусе, допоможи мені пильнувати стосовно всього, що може віддалити мене від святого життя. Я прагну, щоб Ти допоміг мені бути обачною людиною і йти дорогою святості, яку Ти приготував для мене.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon