Пропонуйте людям стосунки… не релігію

Пропонуйте людям стосунки… не релігію

Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити (пізнати, пережити, відчути) Божого Царства. – Іван 3:3, АМР

Розповідаючи комусь про свою віру, що ви пропонуєте цій людині ― релігію чи стосунки?

За Біблією, людина має народитися згори (див. Євангеліє від Івана 3:1-8) ― у Писанні ніде не сказано, що мусимо дотримуватися правил і постанов певної релігії. На жаль, часто люди замість вбачати в Євангелії справжні стосунки з Богом, представляють його переліком певних релігійних правил і постанов. Але дотримання «християнських» правил і відвідування церкви не зробить вас християнином, так само, як і перебування в гаражі не зробить вас авто.

Релігійні правила і постанови можуть бути жорсткими, складними і нездійсненними, та Ісус зовсім не цього хоче від людей. Він прагне, щоб ми мали з Ним стосунки. У відповідь на чиєсь питання: «Прихильником якої релігії ви є?», ― ми, замість розповідати, в яку церкву ходимо, повинні розказати про свої особисті стосунки з Ісусом. Зазвичай на подібне питання я відповідаю: «Дякую за те, що спитали. Та я не дотримуюся якоїсь певної релігії, зате особисто знаю Ісуса». Почніть питати у людей: «Чи знайомі ви з Ісусом особисто? Чи Він є вашим Другом? Чи маєте ви близькі, особисті стосунки з Ним?» Тож, наступного разу, коли почуєте від когось питання про вашу віру, запропонуйте цій людині стосунки, а не релігію.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, іноді ми потрапляємо у пастку і починаємо вважати, що людина має виконувати певний перелік правил і постанов, щоб бути християнином. Але зовсім не такої віри Ти прагнеш від мене. Допоможи мені ділитися з іншими людьми Твоїм Євангелієм так, щоб вони знаходили живі стосунки з Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon