Розпізнавання духів

Розпізнавання духів

А іншому (Духом дається здатність) розпізнавання (й розрізнення) духів (і можливість відрізнити голос Божого Духа від голосів злих духів). —1 до Коринтян 12:10, АМР

Я вірю, що розрізнення духів — це надзвичайно цінний дар, а тому заохочую вас: прагніть його мати, а коли вже маєте, то обов’язково розвивайте. Дехто вважає, що дар розрізнення духів дає людині надприродну інтуїцію і здатність зазирнути в духовний світ з дозволу Бога. Багато-хто також вірить, що розрізнення духів — це дар, що дає нам розуміння справжньої природи іншої людини або певної ситуації. Наш світ сповнений омани, і багато хто є зовсім не тим, за кого себе видає. Дар розрізнення духів допомагає нам зазирнути по той бік масок, які часто надягають люди, і пізнати, що насправді відбувається навколо нас. Цей дар також дозволяє нам відчути, коли певна ситуація є чимось добрим, коли певна людина має добре, щире серце.

Ми з Дейвом неодноразово відмічали, як працює цей дар, коли збиралися найняти когось на роботу в наше служіння. Дуже часто людина здавалися нам підготовленою, освіченою, вірною і, на перший погляд, “ідеальним” кандидатом на посаду, на яку вона претендувала. Пам’ятаю один конкретний випадок. Ми провели зустріч з одним чоловіком, і всі без винятку присутні вважали його ідеальною кандидатурою. Та всупереч цьому, мене ніяк не покидало відчуття, що не варто цього робити. Отож ми найняли його, однак мушу зізнатися: окрім суцільного клопоту, що він завдав усій команді, нічого цінного він не привніс у наше служіння. На жаль, я дозволила своїм неправильним очікуванням — думкам про те, що він стане гарним співробітником, бо його резюме повністю співпадає з нашими очікуваннями від підходящого кандидата — взяти гору над моєю прозорливістю. Зараз я дуже про це шкодую.

Божий Дух мешкає в нашому серці й звертається до нашого духу — не до нашого розуму. Його дари не є інтелектуальними за своєю природою, а тому діють не в нашому розумі. Вони є духовними, отже, місцем їхньої дії є наш дух. Тож принагідно закликаю вас зважати на все, що відчуваєте в дусі, замість прислухатися до того, що здається правильним, у нашому розумі. Саме для цього Бог дає нам прозорливість і дар розпізнавання духів.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Навчіться розпізнавати духи й не приймайте рішення, спираючись винятково на те, що бачите й про що думаєте.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon