Розсудливість

Розсудливість

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Мудросердого кличуть розумний, розсудливий і обачний. – Приповісті 16:21, АМР

Слово «мудросердя» сьогодні майже ніде не почуєш. Проте воно означає «обдумане, передбачливе розпорядження або управляння: економія».

У Біблії слово «мудросердя», або «розсудливість», означає «здатність обмірковувати й бути добрим розпорядником або управлінцем Божих дарів, щодо яких ми отримали від Нього спроможність їх застосовувати». До переліку цих дарів входить час, енергія, сила й здоров’я, а також матеріальні речі, такі як багатство. Наше тіло, розум і дух також є дарами від Бога, або нашими ресурсами. Так само, як кожен із нас отримав від Господа різні дари, кожному з нас була й дана різна здатність правильно управляти або розпоряджатися цими дарами.

Надто багато людей згорає на роботі або в служінні, бо використовує свої дари й здібності зовсім не так, як цього хоче Бог. Тож, замість доводити себе до краю, намагаючись догодити іншим людям або досягти особистих цілей, ми повинні прислухатися до Господа, роблячи те, що Він вважає мудрим, і виконуючи Його настанови.

Будь-які спроби вразити людей і відповідати якимсь їхнім стандартам — це зовсім не є проявом розсудливості, розважливості або мудросердя. Останнє є вмінням спитати у Бога Його бачення щодо використання вами дарів і здібностей, а також здатність прислухатися й скоритися Йому. Тож заохочую вас уже сьогодні виробити в себе Божу розсудливість і почати застосовувати її на практиці. Тоді ви на ділі зможете насолоджуватися своїм життям.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну бути хорошим розпорядником усього, що Ти мені дав. Просто зараз я приймаю рішення почати використовувати свої дари й здібності винятково для Тебе. Покажи мені, будь ласка, як їх застосовувати з Твоєю розсудливістю й мудросердям.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon