“Святе Насіння”

"Святе Насіння"

І Ангол промовив у відповідь їй: Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, (наче сяюча хмара, і) через те то й Святе (Насіння, тобто чисте, безгрішне Дитя), що народиться (в тебе), буде Сином Божим! —Лука 1:35, АМР

Думаю, не відкрию вам таємницю, нагадавши, що діва Марія завагітніла від Святого Духа, Який злинув на неї і, як сказано в наведеному вище вірші, вклав у її утробу “Святе Насіння”. Дух Святості був насаджений в її дух у вигляді Сім’я. Останнє росло в її утробі і врешті-решт стало Божим Сином і Сином Людським, Який мав принести на землю визволення для людей, звільнивши їх від їхніх гріхів.

Так і народження згори запускає схожий процес всередині нас. Святий Дух насаджується в наш дух у вигляді Сімені. Коли ми починаємо поливати останнє Словом Божим і захищати його від впливу цього світу, щоб “терен його не поглушив”, воно перетворюється на велетенське дерево праведності, “саджанець Господній, щоб прославивсь Господь” (Ісая 61:3).

Боже Слово навчає нас шукати святості (див. До Євреїв 12:14). Коли у своєму серці ми приймаємо рішення робити це, Святий Дух починає допомагати нам і підтримувати на цьому нелегкому шляху. За бажання бути святими, нам потрібно сповнюватися Святого Духа й дозволяти Йому звертатися до нас, виправляти нас, вести за Собою й допомагати в кожній сфері нашого життя.

Ніколи не забувайте того факту, що у вас усередині мешкає “Святе Насіння”. Отож поливайте його Божим Словом і дозвольте Святому Духові звертатися до вас із настановами, повчаннями й порадами щодо дій, потрібних для його зростання.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Святий Дух прагне бути вашим близьким супутником і навчити вас, як жити у святості.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon