Смиренним Бог дає благодать

Смиренним Бог дає благодать

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…Всі майте покору один до одного, бо Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать! – 1 Петра 5:5

У Першому посланні Петра 5:5 стверджується, що «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать». Якщо ви вважаєте, що всього у своєму житті досягли самотужки, то на вас чекає прикрість, неприємний сюрприз, адже Ісус сказав: «Без Мене (відрізані від життєвого союзу зі Мною) не можете робити нічого» (Іван 15:5, АМР).

Коли ми, сповнені гордості, намагаємося досягти успіху без Божої допомоги, то стаємо беззахисними й безпорадними перед великою кількістю атак із боку ворога. З іншої сторони, покірність і смирення — це покров, що притягує Божу допомогу в наше життя, даючи Йому можливість захистити нас. Коли ви впокорюєтеся перед Богом і промовляєте: «Господи, я не знаю, що мені робити, але цілком і повністю довіряю Тобі», — Бог обов’язково поспішить до вас на допомогу.

Господь не дозволить нам досягти в чомусь успіху, допоки ми не навчимося покладатися на Нього й довіряти Йому. Проте, коли ми скоримося під сильну руку Божу, Він Свого часу нас повищить (див. 1 Петра 5:6). «Свого часу» в Божому Царстві — це тоді, коли Бог визначає нашу готовність, і аж ніяк не тоді, коли ми самі вважаємо себе підготовленими до цього. Що скоріше ми це зрозуміємо, то швидше Бог зможе втілити в реальність Свій план для нашого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я впокорююся перед Тобою, усвідомлюючи, що Свого часу Ти мене повищиш. Я ніколи не зможу досягти успіху самотужки. Мені конче потрібна Твоя допомога.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon