Справжнє випробування духовної зрілості

Справжнє випробування духовної зрілості

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо сили не має, (якщо ми) в Христі Ісусі, ані обрізання, ані необрізання, але віра, що чинна, (тобто підкріплюється і знаходить вираження) любов’ю. – До Галатів 5:6, АМР

Бог понад усе у світі прагне, щоб ми відчували справжню, чисту, пристрасну любов як до Нього, так і до інших людей. Якщо ми і спроможні бодай на одну єдину річ у своєму житті, то нехай це буде любов до Бога й оточуючих.

Багато людей вважає, що велика віра — це найголовніша й найвагоміша ознака духовної зрілості. Та, як на мене, саме здатність крокувати за любов’ю є справжнім випробуванням духовності, бо я впевнена, що любов підкріплює нашу віру.

За Біблією, віра стає чинною завдяки любові. У Посланні до Галатів 5:6, читаємо, що насправді має значення тільки «віра, що чинна, тобто підкріплюється любов’ю і в ній знаходить вираження». Любов — це не лише слова чи якась теорія; це послідовність свідомих дій з нашого боку.

Жити за вірою без любові — це на кшталт мати ліхтарик без батарейок, або елементів живлення. Ми повинні слідкувати за тим, щоб наша «батарея любові» була постійно заряджена, інакше віра не діятиме! Як на мене, найчастіше християни потрапляють у халепу, коли здатність старанно крокувати за любов’ю перестає бути для них життєво важливою частиною їхньої віри й близьких стосунків із Богом. Тож прямуйте за любов’ю у своєму повсякденному житті, й побачите, як ваша віра зміцнюється, підсилюється й зростає. Коли Божа любов наповнює вас, усе інше в житті потроху починає займати свої місця.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що без любові моя віра є марною. Допоможи мені, будь ласка, завжди бути сповненим Твоєї любові. Веди мене й скеровуй, щоб я міг прийняти Твою любов і почати виливати її на інших людей.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon