Ставтеся з недовірою до підозри

Ставтеся з недовірою до підозри

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Любов усе зносить (і все переживає, з готовністю) вірить у все (найкраще стосовно інших людей), сподівається всього (найкращого у будь-якій ситуації), усе терпить (і не ослабне)! – 1 до Коринтян 13:7, АМР

У Першому посланні до Коринтян 13:7, ми бачимо чітку картину того, що означає насправді любити людей. Чесно кажучи, виконувати настанову з цього уривку Святого Письма було для мене справжнім і великим викликом. В дитинстві мене постійно вчили бути підозріливою, недовірливою й нікому не йняти віри. Та, почавши розмірковувати над характеристиками справжньої любові, я усвідомила, що любов завжди вірить у все найкраще стосовно інших людей. Ці думки допомогли мені виробити зовсім інакше мислення.

Підозра підриває фундамент, або основу, будь-яких благочестивих стосунків. Але тверда віра й довіра Богові, з іншого боку, приносять радість і допомагають стосункам рости, розвиватися. Варто зазначити, що підозра їх нівечить і нерідко повністю знищує. Так, усі ми недосконалі, це правда. І, звісно, іноді злі люди можуть скористатися нашою довірою, та здебільшого здатність бачити в людях їхні кращі якості може переважити будь-який негативний досвід.

Якщо ви — підозрілива людина, то пам’ятайте, що дивовижний Дух Святий мешкає в середні нас, підказуючи, коли наші роздуми починають прямувати неправильним шляхом. Тож попрохаймо Його разом перетворити нашу підозру на думки, сповнені любові.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я розумію, що ніколи нікому не довіряти й завжди підозріло ставитися до людей — це неправильно, бо суттєво шкодить моїм стосункам. Допоможи мені відкрити своє серце перед іншими людьми й бачити в них усе найкраще за будь-яких обставин.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon