Ступіть крок за вірою й дізнайтеся

Бо двері великі й широкі мені відчинилися, (і разом з ними — велика, багатообіцяюча можливість послужити людям,) та (також у мене тепер) багато противників…  1 до Коринтян 16:9, АМР

Іноді єдиний спосіб визначити Божу волю — це, як я часто кажу, “ступити крок за вірою й дізнатися”. Якщо, довго молячись про певну ситуацію, я й досі не знаю, що робити, як вчинити, то я просто ступаю крок за вірою. Бог показав мені, що, довіряючи Йому, ми наче стоїмо перед автоматичними дверима в торговельному центрі. Можна хоч цілий день стояти й дивитися на них, проте двері залишатимуться закритими, допоки ми не ступимо крок уперед, запустивши в дію механізм, що їх відчиняє. Вірите ви чи ні, та в житті бувають випадки, коли нам просто конче потрібно ступити крок уперед, інакше ми так ніколи й не зможемо дізнатися, що робити далі. Повірте, деякі двері відчиняються саме у відповідь на наш крок за вірою, тоді як інші, хоч би що ми робили, так і залишаються зачиненими. Якщо Бог відчиняє перед вами двері, то пройдіть через них. А коли не робить цього, порадійте й почніть рухатися в іншому напрямку. Єдина засторога — хай там як, не дозволяйте страху охопити вас і повністю знерухомити.

Зверніть увагу, що в нашому вірші на сьогоднішній день апостол Павло згадує про двері нових можливостей, які відчинилися перед ним, а також не забуває про “багатьох противників”, які тут же з’явилися. Тож будьмо обачні, щоб не переплутати протистояння, з яким майже завжди доводиться стикатися в житті, із зачиненими дверима.

Павло і його супутники, Сила з Варнавою, не сиділи, склавши руки, в очікуванні появи ангела або небесного видіння від Господа. Натомість вони сміливо рухалися вперед у пошуках Божої волі. Вони ступали кроки за вірою в напрямку, який їм здавався правильним. І дуже часто Бог відкривав перед ними двері, а іноді, навпаки, закривав. Проте це не спиняло їх. З вірою вони продовжували рухатися вперед, виконуючи те, до чого саме їх закликав Бог.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Сміливо проходьте через двері, що їх Бог відчиняє перед вами, і не розчаровуйтеся, якщо раптом певні двері Він зачинить.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon