Уся влада — від Бога

Уся влада — від Бога

Нехай кожна людина кориться вищій (світській) владі, бо немає влади, як не від Бога, (яку не Він поставив,) і влади існуючі встановлені від Бога. —До Римлян 13:1, АМР

Хочу наголосити, що пошана й покора по відношенню до влади має бути невід’ємною частиною нашого повсякденного життя — адже Бог встановлює владу для того, щоб захистити нас і зробити радіснішим наше життя. Він дає нам як духовну, так і світську владу, тому для нас дуже важливо підкорятися як одній, так і іншій. Ми повинні поважати навіть знаки, встановлені представниками влади. Якщо знак говорить: “Зупинку заборонено”, — не паркуйте на цьому місці свою автівку. Коли єдине вільне місце на парковці призначене для людей з обмеженими можливостями, з інвалідністю, а ви не є такими, то не паркуйте на ньому свого авто, навіть якщо інакше вам доведеться залишити його дуже далеко, а самому довго йти до будівлі! Якщо на світлофорі засвітилося червоне світло, то не перебігайте вулицю. Переходьте дорогу лише в призначених для цього місцях, навіть кудись поспішаючи. Щойно проїхавши повз дорожній знак “Обгін заборонено”, не переганяйте автівки, що їде попереду.

Можливо, ви розмірковуєте: “Ніколи б не подумав, що все це має значення. Це ж дрібниці. У моєму житті є більш важливі проблеми, які маю розв’язувати”. Однак зауважу, ці важливі проблеми нікуди не зникнуть, допоки ми не усвідомимо, що наші, на перший погляд, незначні, повсякденні рішення стосовно шанування й покори владі мають величезний вплив на все наше життя.

Наостанок скажу, що поведінка, яку я тільки-но описала, є прикладом неповаги по відношенню до влади, і така зневага позбавляє нас здатності чути голос Бога. Затямте, Сам Господь встановлює владу в нашому житті й хоче, щоби ми її шанували. Поважаючи встановлену Богом владу, ми таким чином шануємо Бога.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте дуже обачні й коріться Богові навіть у дрібницях, адже це змінить усе ваше життя на краще.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon