Чиніть добро

Чиніть добро

Бо ми Його (власне) твориво (й діло Його рук), створені в Христі Ісусі (й народжені згори) на добрі діла, які Бог наперед приготував (і заздалегідь запланував), щоб ми в них перебували. —До Ефесян 2:10, АМР

Багато років тому, саме при початку моїх тісних особистих стосунків із Богом, я завжди чекала на якесь особливе Його підтвердження, перш ніж починала щось робити. Так тривало, допоки я не збагнула, що це Божий Дух мешкає в мені, щоб робити через мене добрі справи. Саме в той період у моєму серці виникло бажання віддати десять доларів одній жінці, яка опинилась у скруті. Я плекала це бажання у своєму серці протягом трьох тижнів, допоки нарешті не заговорила в молитві з Господом: “Боже, Ти дійсно спонукаєш мене віддати цій людині гроші? Я обов’язково це зроблю, коли зрозумію, що це бажання насправді від Тебе!” Десять доларів тоді були для мене великою сумою грошей, і, звісно, розлучалися з ними я хотіла не дуже. І тільки Божий наказ на ділі міг мене до цього спонукати. Тож Господь дуже чітко і ясно мені відповів: “Джойс, навіть якщо це бажання насправді не від Мене, Я не розсерджуся на тебе, коли ти когось благословиш!”

Один із плодів, який з’являється в нашому житті як результат того, що Дух Божий мешкає в нас, — це добрість (див. До Галатів 5:22–23). Тому в нас часто виникає бажання чинити добро по відношенню до когось. Бог пообіцяв Авраамові благословити його, щоб він міг бути благословенням для інших (див. Буття 12:2). Уявіть, як було б чудово, навчись ми жити, маючи на меті робити інших людей щасливими, таким чином просто служачи Богові! У світі повно людей, які чогось потребують. У будь-якому куточку світу завжди знайдеться людина, що чекає на слово підбадьорення. Комусь потрібна допомога в тому, щоб приглянути за дітьми; когось треба підвезти кудись на авто; а хтось конче потребує фінансової підтримки. Я помітила, що кожного разу, коли я проводжу час із Богом, у мене виникає дуже сильне бажання комусь допомогти. На ділі за допомогою цього бажання Бог звертається до мене. Наш Господь надзвичайно добрий, і в спілкуванні з Ним у нас виникає бажання робити добро іншим людям.

Насамкінець, щодня прохайте Бога показати вам, кого ви могли б благословити. Завжди пам’ятайте — Бог перебуває там, де є любов (див. 1 Івана 4:12).

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Робіть добро людям — не ігноруйте жодної можливості, що у вас з’являється.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon