Чому ми ставимо питання «Чому?»

Чому ми ставимо питання «Чому?»

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Вірую, Господи, поможи недовірству моєму! – Марко 9:24

Чи опинялися ви коли-небудь у трагічній ситуації, коли розгублено починали допитувати Бога: «Чому? Чому це сталося зі мною?»

Спробуймо уявити на мить, що Бог відповів на наше питання. Та невже Його пояснення щось-таки змінило б? Наслідки трагедії нікуди не зникли б, а біль залишався б таким самим сильним, як і до відповіді Бога. Чим вам допомогло би це?

Ставлячи Богові дане питання, мені здається, що насправді ми прагнемо почути Його реакцію щодо нашої проблеми: «Боже, чи Ти дійсно мене любиш? Чи Ти справді подбаєш про мене посеред горя й болю? Ти ж не покинеш мене на самоті з проблемами й нуждами, правда?» Можливо, це звучить як вимога до Бога дати пояснення, але ж ми так налякані і насправді боїмося, що Він відвернеться від нас, і не подбає про нас? Натомість ми повинні навчитися проговорювати: «Боже, я довіряю Тобі. Я не тямлю, чому це сталося, і, можливо, так ніколи й не усвідомлю, чому в моєму житті трапляються трагедії. Та я чітко знаю, що Ти любиш мене і завжди перебуватимеш зі мною — повік!»

Як на мене, час від часу потрібно більше віри для того, щоб достойно подолати якісь життєві труднощі і вийти переможцем, ніж для того, просто їх уникнути і отримати звільнення від них. Довіртеся Богові — і з будь-якої ситуації ви вийдете сильнішою і досвідченішою людиною, ніж були раніше.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я вірю в Тебе навіть тоді, коли через мої обставини розум наповнюється сумнівами. Допоможи мені завжди пам’ятати про Твою любов до мене і довіряти Тобі незалежно від того, що зі мною відбувається.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon