Шануйте Божий голос понад усе

Шануйте Божий голос понад усе

(Дуже) благословенний (буде) той муж, що покладається на Господа, (надіється на Нього й вірить у те,) що Господь — то надія його, (і свою впевненість черпає в Ньому)! —Єремія 17:7, АМР

Ставлення людини, яка понад усе цінує Божу присутність у своєму житті, — це саме таке ставлення, що дійсно вшановує Його. Відношення нашого серця має бути таким, щоб слова звучали на кшталт: “Боже, попри чиїсь слова чи мої власні думки, попри мої цілі й план, якщо я чітко почую Твоє звернення, то відкину все, вище згадане. Я шануватиму Тебе й те, що Ти мені скажеш, більше за все інше в цілому світі”.

Іноді ми зважаємо на те, що кажуть люди, більше, ніж на слова Бога. Якщо у відповідь на наші старанні молитви ми отримуємо слово від Бога, а потім починаємо розпитувати людей, що нас оточують, стосовно їхніх думок із цього приводу, то висновок один — людська думка для нас цінніша за Божу. Звісно, таке ставлення завадить нам постійно чути Божий голос. За бажання розвинути здатність чути Господа й слідувати за Його Духом, нам доведеться перестати прислухатися до думок багатьох людей, натомість навчившись довіряти мудрості, яку Бог вкладає в наше серце. Бувають випадки, коли слід прислухатися до мудрої поради. Однак постійні пошуки людського схвалення завадять нам виконати Божу волю для свого життя.

Знайте, диявол хоче, аби ми вважали себе нездатними почути голос Бога. Однак Слово Боже називає це неправдою. Святий Дух мешкає в нашому серці, адже Господь хоче, щоб ми водилися безпосередньо Його Духом і чули Його голос, коли спонукатиме нас до чогось і вестиме за Собою.

У нашому вірші на сьогоднішній день Господь обіцяє, що, навчившись покладатися на Нього, ми будемо благословенні. Як сказано в книзі Єремії 17:5–6, неприємні наслідки чекають на тих, хто покладається на тлінне людське тіло; а ті, хто довіряє Господу й шанує Його, будуть благословенні. Коли ми прислухаємося до Бога, у нашому житті починають відбуватися добрі речі. Господь прагне бути джерелом нашої сили, та для цього маємо шанувати Його Слово понад усе інше.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Слухайте, що кажуть інші люди, але прислухайтеся винятково до Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon