Як здобути мудрість

Як здобути мудрість

Зверніться но ви до картання Мого (й покайтеся, і тоді) ось я (Мудрість) виллю вам духа Свого, сповіщу вам слова Свої! —Приповісті 1:23, АМР

Бог звертається до нас. Відповіддю на Його звернення має бути наша молитва й покора Йому. Остання не повинна бути для нас чимось випадковим; покора й слухняність мають стати нашим стилем життя. Існує велика відмінність між людьми, готовими підкорятися Богові щодня, і тими, хто готовий підкорятися Йому лише для того, щоб вибратися з халепи. Звісно, Бог відкриває людям ці шляхи, але також Він дарує рясні благословення тим, хто твердо вирішує жити винятково для Нього й робить покору своїм стилем життя. Єдиним шляхом до справжнього миру в серці є ваша покора Богові.

Багато людей підкоряється Господові у вагомих питаннях, але не розуміє, що саме покора в дрібницях, у деталях сприятиме їм у виконанні Божого плану для їхнього життя. У Біблії чітко сказано: якщо не будемо вірні в дрібницях, то ніколи не зможемо розпоряджатися чимось великим і значним (див. Лука 19:17). Богові немає ніякого сенсу довіряти нам велику відповідальність, якщо ми вірно не виконуватимемо доручених Ним дрібниць. Тож принагідно хочу вам порадити бути слухняними Богові навіть у найменших деталях, дрібницях. Монах, який жив у шістнадцятому сторіччі, на ім’я брат Лоуренс, був відомий тим, що постійно перебував у Божій присутності. Він казав, що був радий підняти бодай соломинку із землі, якщо цього від нього вимагав Бог, — він дуже любив Його.

У вірші на сьогоднішній день Бог обіцяє сповістити нам Свої слова, якщо прислухаємося до Нього в моменти виправлення. Отож слідуючи Божим вказівкам і з радістю виконуючи кожну дрібницю, про яку Він нас прохає, ми отримаємо від Нього Його мудрість і стільки одкровень, що годі й уявити.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Проявіть свою вірність у дрібницях — і Бог довірить вам щось більш вагоме.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon