Bůh Vás Může Osvobodit Ze Zajetí Minulosti

„Pánův Duch je na mně, protože mne pomazal, abych zvěstoval evangelium chudým; poslal mne vyhlásit zajatcům propuštění a slepým nabytí zraku, propustit zlomené na svobodu.“  Lukáš 4,18

Vyrůstala jsem v nefunkčním rodinném prostředí a trpěla důsledkem zneužívání. Mé dětství bylo plné strachu a utrpení.

Jako mladá žena jsem toužila následovat Ježíše Krista a žít křesťanský život. Věřila jsem ale, že má budoucnost bude vždy poznamenána mou minulostí. Přemýšlela jsem: Jak by mohl být někdo s takovouto minulostí vůbec v pořádku? To není možné!

Ježíš však říká: „Pánův Duch je na mně… Poslal mne vyhlásit zajatcům propuštění“. Ježíš přišel otevřít dveře vězení a osvobodit zajaté.

Nemohla jsem ve svém životě dosáhnout žádného pokroku, dokud jsem nezjistila, že mě Bůh chce osvobodit ze zajetí minulosti.  Musela jsem uvěřit, že má minulost a současnost nerozhodují o mé budoucnosti, ledaže bych to sama dovolila. Nutné bylo dovolit Bohu, aby mě zázračně osvobodil.

Možná máte nešťastnou minulost, která negativně ovlivňuje váš stávající život a trápí vás. Nyní vám chci odvážně říci, že vaše budoucnost nemusí být pod vlivem vaší minulosti nebo současnosti. Ať Bůh zlomí všechny okovy vaší minulosti.


Můžete se začít modlit

„Bože, věřím, že jsi mocnější než má minulost. Přijímám svobodu, kterou mi nabízíš. Toužím naplnit Tvůj plán pro můj život.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon