Joyce Meyer

ایمان ما

زندگی نامه جویس مایر

جویس مایر یکی از معلمین و رهبران تعلیم کاربردی کتاب مقدس در دنیا میباشد. او از پرفروشترین نویسندگان نیویورک تایمز بوده، و کتابهایش به میلیونها نفر در امید یافتن و باز سازی زندگیشان از طریق عیسی مسیح کمک کرده است.

معلم کتاب مقدس و نویسنده

جویس از طریق موسسه خدماتی جویس مایر، تعلیمات خود را بطور خاصی بر روی چند مبحث فکر، زبان، روحیه، و روش برخورد، متمرکز کرده و آموزش می دهد. شیوه ساده و بی ریای ارتباط او با مردم کمک می کند تا بتواند بطور واضح و مخصوص تجربیات زندگیش را با دیگران در میان بگذارد و مردم می توانند این تجربیات را در زندگیشان بکار گیرند.

جویس بیشتر از 100 کتاب نوشته، که به بیشتر از 145 زبان مختلف دنیا ترجمه شده اند. این کتابها تا کنون در 36 میلیون نسخه به چاپ رسیده و در سراسر دنیا منتشر شده است و هر ساله میلیونها نسخه آنها به فروش میرسند.

جویس هر ساله نزدیک به 12 کنفرانس داخلی و بین المللی جهت تعلیم و آموزش مردم برای لذت بردن از زندگی روزانه شان برگزار می کند. حدودا” 40 سال است که کنفرانسهای سالانه زنان بیشتر از 200,000 زن را از تمامی نقاط دنیا به سنت لوئیز جهت تعلیمات و مطالب آموزشی که بطور مخصوص توسط جویس و معلمین مهمان برای این کنفرانس تهیه میشود جذب کرده است.

ضمنا” جویس مهماندار یک برنامه تلویزیونی و رادیویی بنام “زندگی شاد روزانه” میباشد که در تمام دنیا پخش میشود با پتانسیل 5/4 میلیارد تماشاچی.

تقدیم یک دست امید دهنده

توسط منابع تعلیمی و آموزشی جویس، خداوند برای کسانی که مورد آزار و سختی قرار گرفته اند موقعیتهایی را فراهم نموده که نیاز آنها تامین شده، و پیغام کتاب مقدس نیز از راهی عملی به مردم داده شود. جویس سفرهای طولانی بسیاری را جهت بازدید از فعالیتهای گسترده و جهانی “دست امید”، و موسسات میسیونری جهانی جویس مایر، باضافه شهر زادگاهش سنت لوئیز می کند.

یک موسسه خدماتی خاص شهر سنت لوئیز، مرکز رویای سنت لوئیز میباشد. این مرکز خدماتی برای رسیدگی و خدمت به غیر مسیحیان و افراد آسیب دیده برنامه ریزی و هدف گذاری شده است تا ایشان را با محبت مسیح آشنا کرده و خدمت کنند. دیوید و جویس این مرکز خدماتی را در سال 2000 پایه گذاری کرده اند که جزئی از موسسه جویس مایر میباشد.

کمک به دیگران با در میان گذاردن داستان زندگی اش

خداوند در طی سالها موقعیت های زیادی را برای جویس بوجود آورده که بتواند با شهادت زندگیش و پیغام تبدیل کننده انجیل زندگی ها را عوض کند. کشمکش با آزارها و اذیتهای جنسی در زمان کودکی و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات روزانه زندگی، جویس توانست آزادی و پیروزی خداوند را با بکار گرفتن کلام خدا در زندگیش بدست آورد و خواست قلبی او اینست که به دیگران کمک کند تا آنها هم این آزادی و پیروزی را بدست آورند.

جویس یک شهادت تکان دهنده و عظیم از کار و قدرت آزادی دهنده عیسی مسیح هست و خواهد بود

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon