Unshakeable Trust TURKISH

Sarsılmaz Güven

Birine ya da güvenilirliği kanıtlanmış bir şeye her güvendiğimizde endişemiz ortadan kalkar. Dolayısıyla güvenmenin ne olduğunu ve nasıl güvenebileceğini öğrenmek çok önemlidir. Özellikle de Tanrı’ya güvenmeyi öğrenmek istiyoruz. Güven, yüklerden, sıkıntılardan ya da kaygılardan uzak bir yaşam sürmemizi sağlar çünkü bir başkasının onlarla bizim yerimize ilgileneceğine inanırız. Sürekli olarak ağır bir yük taşıma duygusu yerine ruhlarımızda bizi çok iyi hissettiren bir hafifliğin sevincini yaşayabiliriz. Güvenimizi Tanrı’ya bağlamak ve yüklerimizi O’na bırakmak, bunu yapmaya karar vermeyi gerektirir. İsa inanlıları olarak güvenimizin O’nda olması gerekir. Hepimizin bazı alanlarda kendine güveni vardır. Ancak Tanrı’ya bel bağlayarak hayatın bütün alanlarında güven sahibi olabiliriz.

Healing the Brokenhearted TURKISH

YÜREĞİ KIRIK OLANLARA ŞİFA

İsa sizi seviyor, bir birey olarak seviyor, öyle ki yeryüzündeki tek insan olsanız bile hayatını sizin için feda ederdi.
Tell Them I Love Them TURKISH

Onları Sevdiğimi Söyleyin

Yeryüzündeki tek insan siz olsaydınız, İsa sadece sizin için bile olsa, yine de ölürdü.
ESENLİK

ESENLİK

İhtiyacınızı “nasıl” karşılayacağınız anlatılmadığı sürece hiçbir mesaj pek yararlı olmaz.
YARDIM ET KORKUYORUM

YARDIM ET KORKUYORUM

Tanrı korkmamızı istemez, çünkü korku Tanrı’nın bizim için tasarladıklarına kavuşmamızı ve bunları gerçekleştirmemizi engeller.
YARDIM ET YALNIZIM

YARDIM ET YALNIZIM

Tanrı, yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyor.
VERECEĞİNİZ EN ÖNEMLİ KARAR

VERECEĞİNİZ EN ÖNEMLİ KARAR

Sizinle çok önemli bir karar hakkında konuşmak istiyorum.
AKLIN SAVAŞ ALANI

AKLIN SAVAŞ ALANI

Kutsal Kitap’ın eski çevirisinde, Süleyman’ın Özdeyişleri 23:7’deki, “[bir kişi] içinden nasıl düşünürse kendisi öyledir...”
Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon