Божа домівка

Божа домівка

Чи не знаєте ви (й не розумієте), що ви Божий храм, (Його святиня,) і Дух Божий (постійно) у вас пробуває? —1 до Коринтян 3:16, АМР

Мене вражає й надихає думка про благословення, що є наслідком того, що Святий Дух мешкає в серці нас. Він надихає на великі діла, дає нам силу, потрібну для виконання будь-яких завдань. Він підтримує з нами близьке спілкування й ніколи не залишає, не покидає нас.

Просто уявіть: вірячи в Ісуса Христа, ми з вами стаємо домівкою Святого Божого Духа! Отож постійно розмірковуймо над цією істиною, допоки вона не стане для нас особистим одкровенням. І тоді, повірте, ми більше ніколи не будемо безпорадними, позбавленими надії і знесиленими, адже Він обіцяє завжди перебувати з нами, звертатися до нас, наділяти силою й підбадьорювати. Дух Святий обіцяє вести нас за Собою і бути з нами всюди, хоч би куди ми йшли. Тож ми ніколи не залишимося без близького друга чи без мудрої поради.

Апостол Павло написав своєму молодому учневі Тимофію: “Зберігай (і охороняй з усією старанністю) це дорогоцінне, (досконале) вчення (Правди), яке було довірено тобі Духом Святим, котрий живе в нас” (2 до Тимофія 1:14, АМР).

Усвідомте всю цінність правди, яку ви дізналися про Святого Духа. Наполегливо раджу вам охороняти й оберігати її у своєму серці. Не дозволяйте їй висковзнути і втекти від вас. Оскільки ви вірите в Ісуса Христа, Святий Дух мешкає в серці вас. Він не лише допомагає зберігати те, що ви дізналися про Нього, але й сприяє вашому духовному росту. З Його допомогою ви спроможні ділитися своїми знаннями з іншими людьми. Отож цінуйте Святого Духа, вшановуйте, любіть і обожнюйте. Адже Він — такий хороший, добрий і, взагалі, чудовий! Він просто неймовірний, а ви — Його прекрасна домівка!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Промовляйте вголос по кілька разів на день: “Я — Божа домівка. Обравши мене як Своє помешкання одного разу, Він ніколи мене не покине”.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon