Віра активно діє

І сказали апостоли Господу: Додай Ти нам віри, (тобто тієї довіри по відношенню до Бога й упевненості в Нім, що є результатом нашої віри в Нього!) Лука 17:5, АМР

Багато людей — можливо, ви в тому числі — молиться про здобуття “великої віри”. Проте запам’ятайте, остання не приходить лише завдяки молитві. Віра росте й розвивається мало-помалу, нешвидко, коли ми починаємо слухняно виконувати Божі повеління й накази. Господь може попрохати нас про щось таке, в чому ми взагалі не маємо жодного досвіду, або, прикладом, чого ми до кінця не розуміємо. Проте почни ми ступати кроки за вірою, і Бог у відповідь почне демонструвати нам Свою вірність. Таким чином зростатиме наша віра. Іноді в певних життєвих ситуаціях Бог дає людям дар надзвичайної віри. Проте фактично вона росте й розвивається саме завдяки досвіду. Він сприяє тому, щоб віра ставала більш глибокою, міцною й непохитною.

У нашому вірші на сьогоднішній день йдеться про те, як учні попрохали Ісуса збільшити, зміцнити їхню віру. І в Євангелії від Луки 17:6 Він відповів їм, сказавши, що життя за вірою і сприятиме її зростанню. Те саме стосується й нас. Один зі способів продемонструвати свою віру — це щось зробити; адже віра дуже часто вимагає від людини певних дій. Звісно, бувають випадки, коли Господь хоче, аби ми чекали на Нього й довіряли Йому, замість робити щось самотужки. Однак часто наявність віри нам необхідно довести за допомогою певних дій. Бажаючи зростати у вірі, ми повинні бути готові або чекати з надією, або активно діяти у відповідності з Божим Словом. Одне я знаю напевно: наша віра не зростатиме, якщо ми просто сидітимемо, склавши руки.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Нехай ваші вчинки демонструють вашу віру.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon