Вірте, що Бог веде вас

Вірте, що Бог веде вас

Коли підеш, то крок твій не буде тісний, (а дорога твоя буде вільною і прямою,) а коли побіжиш, (то) не спіткнешся! —Приповісті 4:12, АМР

Намагаючись навчитися чути голос Бога, я усвідомила: рано чи пізно нам просто доведеться повірити в те, що Він веде й скеровує нас у правильному напрямку. Ми повинні прохати Його спрямовувати наші кроки, а також за вірою маємо прийняти той факт, що Він не залишить без уваги наше прохання. Бувають випадки, коли я чітко чую голос Бога, однак здебільшого, просто помолившись про свій день, я беруся за власні справи з вірою в те, що Бог мене почув. Можливо, за весь день зі мною не відбудеться нічого, що здавалося б надприродним або містичним. На додачу я не бачу ніяких видінь, не чую Божого голосу, і зі мною не трапляється чогось надзвичайного. Але повірте, я знаю глибоко в серці, що Бог мене береже від біди й допомагає йти правильним шляхом.

Бог оберігає нас від багатьох подій, про які ми навіть ніколи не дізнаємося. Цікаво, скільки разів я могла б потрапити в автомобільну аварію, якби ще зранку не прохала Бога вести мене за Собою? Скількох жахливих дорожніх заторів мені вдалося уникнути просто через те, що я відчула спонукання обрати іншу дорогу, ніж та, якою їжджу зазвичай? Тож, взоруючи на власний досвід, я наполегливо раджу вам: помоліться вранці, попрохайте Бога спрямовувати ваші кроки, вести вас за Собою, і потім впродовж усього дня промовляйте: “Я вірю, що Бог веде мене за собою сьогодні й щодня”.

У Псалмі 138:2 сказано, що Бог знає, коли ми сідаємо й коли встаємо. Тож коли Він — Всезнаючий і Всевідаючий — не забув повідомити нас про це у Своєму Слові, то навіть не сумнівайтеся в тому, що всі інші сфери нашого життя також покриті Його любов’ю і турботою.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Можете розслабитися, адже Бог піклується про кожен ваш крок.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon