Змусьте ворога засмутитися

Змусьте ворога засмутитися

Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування (чи стикаєтеся з труднощами, чи відчуваєте різноманітні спокуси),знаючи (й усвідомлюючи), що (випробування й) досвідчення вашої віри дає (витривалість, непохитність і) терпеливість. —Яків 1:2–3, АМР

Ось одна з найбільших помилок, яких припускається багато християн: коли в їхнє життя приходять випробування, вони починають молитися, аби останні скоріше минули. Однак я вірю, що молитва має бути зовсім іншою: нам потрібно прохати Бога про силу й витривалість; молитися про те, щоб Він зробив нас стійкими й непохитними. Ворог може навести на нас свої найбільші й найпотужніші гармати — тобто зробити все можливе, аби зіпсувати наше життя, зруйнувати бізнес, посіяти розлад і розбрат у нашій родині, ще якимось чином украсти наш мир. Однак, залишися ми при цьому стійкими й терплячими, і він буде вкрай засмучений, а відтак рано чи пізно зазнає поразки, адже ми не збираємося йому піддаватися.

У Посланні до Филип’ян 1:28 сказано: “І ні в чому (навіть на мить не лякайтеся й) не бійтеся (ворогів чи) супротивників; (бо ваша непохитність і хоробрість — це) їм доказ (і вірний знак їхньої швидкої) загибелі, вам же (доказ і вірний знак вашого викуплення й) спасіння. А це від Бога!”(АМР). Отже, у вірші міститься порада нам не лякатися й не тремтіти, коли диявол нападає, натомість залишатися стійкими й непохитними. Цим ми покажемо не лише дияволу, що нас не здолати, а й продемонструємо Господу свою повну довіру Йому. Той факт, що наші вчинки є підтвердженням нашої віри в Бога, буде для Нього сигналом до вивільнення Його сили в нашій ситуації, а відтак визволення нас від біди. Я переконана, Господь прагне, щоб ви почули, як Він наказує не боятися, не страшитися й твердо стояти у вірі.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай ваша віра в Бога буде такою стійкою й непохитною, щоб украй засмутити й опечалити ворога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon