Моліться повсякчас

Усякою молитвою й (щирим) благанням кожного часу, (у будь-який період і за будь-яких обставин) моліться духом… До Ефесян 6:18, АМР

В нашому вірші на сьогоднішній день апостол Павло закликає нас молитися за будь-яких обставин, прислухаючись до спонукань Святого Духа й послуговуючись різними видами молитви в різних ситуаціях. Але що насправді означає фраза “молитися кожного часу”, яка використовується в Біблії? Насправді, тільки вдячне ставлення й цілковите покладання на Бога зроблять нас спроможними, як сказано у вище наведеному вірші, молитися “кожного часу”, або повсякчас. Відтак ми навчимося спрямовувати до Нього свої думки посеред усіх своїх занять і прислухатися до Його голосу в будь-якій ситуації. Я вірю, що Господь воліє, аби наша молитва, замість бути якоюсь одноразовою подією, стала нашим стилем життя — невпинним і невидимим заняттям, на яке спираються всі інші наші справи. Бог жадає, щоб ми говорили з Ним і прислухалися до Нього постійно, щоб молилися впродовж усього дня. Саме таким чином ми зможемо тримати своє серце на зв’язку з Творцем, і наші вуха будуть пристосовані до того, щоб чути Його голос.

Між нами кажучи, часто, дізнаючись про чиюсь потребу чи згадуючи про певну ситуацію, ми говоримо до себе: “Треба буде згадати про це в молитві трохи пізніше, коли черговий раз молитимуся“. Однак подібне мислення є стримуючою ворожою тактикою. Чому б не помолитися про щось саме тієї миті, коли про це почули? Неправильне ставлення до молитви перешкоджає нам почати молитися про щось негайно, тільки-но отримавши молитовну нужду. Було б набагато краще, прислухайся ми одразу до свого серця, але сатана хоче зробити для нас молитву чимось складним і недосяжним. Його бажання — щоб ми завжди відкладали її на потім, адже він сподівається, що з часом ми забудемо, про що хотіли молитися. Насправді, молитися тоді, коли виникає бажання це робити, або коли на ділі існує молитовна потреба, — надзвичайно легко. Саме таким чином ми зможемо навчитися молитися “кожного часу”, залишаючись постійно на зв’язку з Богом, у будь-якій ситуації впродовж усього дня.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Якщо у вас виникло бажання поговорити з Богом, не відкладайте цієї справи на потім.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon