Не пропускайте зустрічі з Богом

Не пропускайте зустрічі з Богом

І (коли) будете шукати Мене, (звертатися до Мене і вважати спілкування зі Мною життєвою потребою, то) знайдете (Мене, якщо тільки) шукатимете Мене всім своїм серцем. —Єремія 29:13, АМР

Час від часу нам доводиться серйозно воювати з власною плоттю і протистояти духу пасивності, який щосили намагається завадити нам зростати в пізнанні Бога. А тому рішення щодо регулярного проведення часу з Богом є найбільш серйозним з усіх, що нам колись доводилось чи доведеться прийняти у своєму житті.

Зізнаюся щиро, з’явись у мене потреба робити діаліз через хворобу нирок і відвідувати поліклініку для лікування двічі на тиждень у восьмій годині ранку, я точно не приймала б ніяких інших запрошень в продовж певного часу. Це тривало б, допоки мені були потрібні процедури. І незалежно від того, якими привабливими мені здавалися б запрошення, і як сильно мені хотілося б їх прийняти, перевагу я надала б лікуванню. Адже я розуміла б, що від цих процедур залежить моє життя. Так само серйозно нам слід ставитися до спілкування з Богом. Адже якість нашого життя дуже сильно залежить від часу, який ми проводимо з Ним, і тому зустрічам із Богом варто надавати пріоритет під час складання нашого життєвого графіку. Часом ми лінуємося й забуваємо про свої призначені з Богом зустрічі, бо знаємо про Його доступність для нас будь-якого часу. Ми впевнені, що Він завжди вислухає нас, тому іноді дозволяємо собі пропускати чи переносити на інший час наші побачення, щоб зайнятися чимось іншим, яке здається нам більш терміновим. Та почни ми віддавати пріоритет своєму спілкуванню з Богом — і, можливо, кількість “термінових” ситуацій, про які раптом треба подбати і які крадуть у нас дорогоцінний час, суттєво зменшиться.

Проводячи час із Богом, навіть не відчуваючи Його присутності або вважаючи, що нічого не навчилися завдяки цьому, ми все одно сіємо добре насіння, що зрештою принесе добрий урожай у нашому житті. Лише завдяки наполегливості ви рано чи пізно навчитеся краще розуміти Святе Писання, насолоджуватися спілкуванням із Богом і чути Його голос, Його відповідь на кожне ваше звертання.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ніколи не пропускайте зустрічі з Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon