Робіть усе якнайкраще!

Робіть усе якнайкраще!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня… – До Филип’ян 1:10

Наш Бог досконалий. І ми, Його представники на цій землі, теж повинні прагнути бути такими, як Він. Тому для нас вкрай важливо робити якнайкраще усе, до чого ми докладаємо зусилля. Нам слід бути готовими до якомога якіснішого виконання усього запланованого. Апостол Павло переконує нас навчитися цінувати те, що є досконалим і має справжню цінність (див. До Филип’ян 1:10). Зробивши досконалість своїм стилем, або способом, життя, ми набудемо Божої радості й зможемо стати хорошим прикладом для людей у світі.

Належить сіяти відмінні вчинки для того, щоб пожати досконалий урожай. Годі й очікувати чудових результатів, не проводячи бездоганного життя. За Біблією, ми повинні старанно виконувати будь-яку роботу, бути постійними й рішучими у своїх вчинках, адже все це допоможе нам вести досконале життя. Я заохочую вас, раджу й наголошую на тому, щоб ви усе робили якнайкраще, незалежно від того, який проект або завдання Бог поставив перед вами. Будьте сумлінними, хоч би за що бралися. Не відкладайте справ на потім, довершуйте розпочате й загалом все робіть найкращим чином. Прийміть рішення бути у всьому постійними, твердими і рішучими. Присвятіть усіх себе досягненню відмінних результатів у будь-якому ділі.

Бог шанує досконале ставлення серця. Зробіть вибір і прийміть тверде рішення робити все якнайкраще, і Він завжди надасть вам силу втілити своє рішення в життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я хочу пізнати ідеали життя. Наділи мене силою, сприяй у всіх ділах, допоможи в будь-якій ситуації робити все якнайкраще й бути старанною, постійною й рішучою людиною.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon