Скарб, що всередині вас

А ми маємо скарб цей, (тобто Божественне світло Євангелія,) у посудинах глиняних, (крихких, тілесних,) щоб велич (і неймовірна пишність) сили (походила від) Бога, а не від нас. 2 до Коринтян 4:7, АМР

Понад усе у світі я прагну чітко чути Божий голос і відчувати Його постійну присутність у своєму житті. Також усім своїм серцем я вірю й переконана, що ви читаєте цю книжку, бо маєте таке саме бажання. Я вже багато писала про всі ті роки, упродовж яких вірила в Ісуса Христа як свого Господі й Спасителя, проте не мала близьких стосунків із Богом. Я відчувала постійне прагнення наблизитися до Нього, але ніяк не могла досягти своєї мети. Та якось одного дня, стоячи перед дзеркалом і розчісуючи волосся, я поставила Богові просте питання: “Господи, чому я постійно відчуваю це прагнення наблизитися до Тебе, проте ніяк не можу Тебе досягти?” І Бог не став зволікати з відповіддю — я одразу почула у своєму серці: “Джойс, ти тягнешся до Мене, наче Я перебуваю десь далеко, тоді як насправді Я поряд, просто зазирни у своє серце“. Дозвольте мені пояснити, що Господь мав на увазі: у Божому Слові сказано, що Він мешкає всередині нас, проте деяким людям дуже складно збагнути цю істину. Наш вірш на сьогоднішній день добре пояснює, що скарб Божої присутності знаходиться всередині нас; однак багато людей, віруючих в Ісуса, так ніколи й не переживає тієї невимовної радості, що її може дати винятково Його присутність і постійне спілкування за Ним.

Я всією своєю міццю намагалася “дотягнутися” до Бога, і правда полягала в тому, що Він завдяки Своїй благодаті й милості прийшов і замешкав у серці мене. Те саме стосується й вас, оскільки ви — Боже дитя. Він завжди перебуває поруч із вами і є незмінним джерелом вашої сили, миру в серці, радості і всього, чого ви конче потребуєте. Господь прагне спілкуватися з вами, тому почніть прислухатися до Нього у своєму серці, і тоді усвідомите, що Він набагато ближче до вас, ніж це здається.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не намагайтеся “дотягнутися” до Бога, наче Він перебуває десь далеко від вас; невтомно шукайте Його у своєму серці.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon