Сіяння й жнива

Сіяння й жнива

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне! – До Галатів 6:7

У Святому Письмі чітко й ясно сказано, що ми пожнемо посіяне. У буквальному розумінні йдеться про сільське господарство й момент збору врожаю. Більшість людей знають, що це місце Писання можна застосувати до принципу віддавання й, власне, пожертв. Та чи відомо вам, що ця заповідь також стосується того, як ми ставимося до інших людей?

Наші ставлення й слова — є «насінням», яке ми сіємо щодня. Саме від них залежить, які плоди ми отримаємо, або який врожай зберемо, в нашому житті й стосунках із людьми.

Дияволові подобається займати нас егоїстичними думками, змушувати ставитися до вірних друзів так, ніби вони нічого для нас не значать, сіяти слова розбрату в наших родинах і негативні думки стосовно керівників, пасторів і так далі. Він прагне, щоб ми сіяли погані зерна як у всі свої стосунки з людьми, так й у власні життєві обставини. Безліч людей у світі поводяться саме так, а потім не можуть збагнути, чому їх ніхто не любить або не ставиться до них так, як їм того хотілося б. Відповідь на це питання надзвичайно проста — вони пожинають те, що сіяли!

Дозвольте мені спитати у вас: яке сьогодні насіння сієте ви? Прийміть непохитне рішення з Божою допомогою сіяти насіння любові, прощення, добрості й терпіння у всіх своїх стосунках із людьми й у будь-якій ситуації. І тоді ви помітите: ставлячись до інших так, як цього хоче Бог, ви обов’язково пожнете врожай у вигляді життя, сповненого натхнення, підбадьорення, благочестивих стосунків із людьми та інших чудових плодів.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, я прагну сіяти добре насіння й пожинати гарний врожай. Замість поводитися егоїстично щодо інших, я прошу Тебе допомогти мені сіяти добро й любов у всіх моїх стосунках із людьми, які мене оточують.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon