Утішитель

Я, Я ваш Той Утішитель!  Ісая 51:12

Різні імена Святого Духа розкривають Його особистість, описують Його характер і роботу в нашому житті. У Біблії Святого Духа названо нашим Учителем, Помічником, Заступником, Захисником, Тим, Хто дає силу й завжди готовий прийти на допомогу. Ці імена розкривають усе те, що Святий Дух бажає зробити по відношенню до віруючих людей. Сьогодні я хочу зосередитися на Його ролі нашого Утішителя (див. Іван 14:16).

Упродовж багатьох років я постійно сердилася на свого чоловіка, бо він не міг утішити мене, коли я цього надзвичайно потребувала. Впевнена, Дейв намагався це зробити. Однак зараз я усвідомлюю: тоді Бог не міг дати Свого дозволу на те, щоб він мене втішив, адже насправді я мала шукати душевний мир і розраду лише у Святому Дусі. Тільки Він був спроможний дати мені всю втіху, якої я так потребувала, варто мені було просто попросити Його.

Бог дозволятиме іншим людям робити для нас лише дещо, але не все, чого потребуємо. Навіть наші найближчі й найрідніші люди не зможуть постійно задовольняти будь-яку нашу потребу. Прагнучи отримати від людей те, на що спроможний тільки Бог, ми потрапимо в тенета неправильних очікувань, а відтак завжди залишатимемося зневірені й розчаровані. Хай там як, Божа втіха набагато краща за людську. Насправді людина ніколи не зможе дати нам те, чого на ділі потребуємо, якщо тільки Господь не накаже їй послужити нам, помазавши на цю добру справу, як Він іноді робить. Проте Бог — єдине джерело справжньої втіхи й душевного миру. За потреби в них маємо приходити до Нього й приймати їх в такому вигляді, в якому Він хоче нам їх дати. Принагідно хочу порадити вам: відчуваючи сьогодні біль, зверніться до Бога й отримайте від Нього надприродну втіху, яку може дати тільки Він.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Шукайте втіху лише в Богові, і ви її отримаєте.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon