Bůh je zdrojem našeho zaopatření

Ten, který poskytuje semeno rozsévajícímu a chléb k jídlu, opatří a rozmnoží vaši setbu a dá vyrůst plodům vaší spravedlnosti. 2. Korintským 9,10

Boží finanční systém funguje jinak, než je tomu v tomto světě. Bůh se o nás stará nehledě na okolnosti, a proto se nemusíme bát.

Ekonomické systémy tohoto světa jsou často nestabilní, Boží láska se ale nemění. Je pevným základem našeho života a můžeme si být jisti, že Bůh nám chce vždy pomoci. Pokaždé najde cestu, aby se postaral dokonce i o naše drobné každodenní potřeby.

  1. Korintským 9,10 zdůrazňuje, že Bůh se o všechno postará a dá nám chléb k jídlu.

Bůh naplňuje naše potřeby. Skutečným zdrojem našeho zaopatření není náš plat v zaměstnání, ale Bůh sám. Proto si také nemusíme zoufat, když se objeví problémy v zaměstnání či na finančních trzích. Tyto věci Boha nemohou omezit. Je schopen se o nás postarat mnoha jinými způsoby, které bychom sami nikdy nevymysleli.

Matouš 6,26 nás ujišťuje o tom, že Bůh, který pečuje i o ptáky, se určitě postará i o vás. Věříte, že nás Bůh může zaopatřit v každé situaci?

Modlitba

„Děkuji Ti, Bože, že jsi věrný a spolehlivý zdroj naplnění všech mých potřeb. Spoléhám se na Tvé zaopatření nehledě na okolnosti.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon