Dovolte Bohu, Aby Se Stal Vaším Průvodcem

Dovolte Bohu, aby se stal vaším průvodcem

Protože tento Bůh je naším Bohem navěky a navždy; on nás povede proti smrti. Žalm 48,15

Ve svém životě na této zemi Ježíš vždy konal, co je správné, protože činil to, co viděl u Otce. Nyní je naším Pánem a můžeme Mu důvěřovat, že nás každý den povede po správné cestě.

Žalm 48,15 vyjadřuje, že nás Bůh povede až do okamžiku smrti. Jak je úžasné mít průvodce, který nás vede z jedné zastávky do druhé.

Když s manželem Davem cestujeme na neznámé místo, často si najmeme průvodce. Jednou jsme se rozhodli prohlédnout si destinaci sami. Rychle jsme si však uvědomili, že to byla ztráta času. Většinu dne jsme se ztráceli a zoufale se snažili najít cestu zpět.

Někdy mám pocit, že v životě děláme stejnou chybu. Vždy je jednodušší následovat zkušeného průvodce, než z vlastních sil bezcílně bloudit. Místo vlastní cesty si raději vyberte tu, po které vás Otec vede. Buďte si jisti, že bude vaším průvodcem. Bůh nám nabízí své vedení, důležité je, abychom Jej následovali.


Můžete se začít modlit

„Bože, nechci žít jako turista bez průvodce a bezcílně bloudit po světě. Jedině Ty mě dokážeš vést a učit mě, jak mám žít. Rozhoduji se každý den následovat tvé pokyny.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon