Przyjmij nową postawę

Przyjmij nową postawę

„I przyoblec człowieka nowego, stworzonego według Boga, w sprawiedliwości i prawdziwej świętości”. List do Efezjan 4: 24 (BT)

Mimo tych wszystkich bolesnych przeżyć z przeszłości, które odeszły, ale dalej masz je w pamięci, Bóg wciąż chce, byś cieszył się każdym dniem swojego życia. To jednak nie nastąpi, dopóki nie odnowisz swojego umysłu, aby czerpać garściami z obfitości życia, które Jezus wykupił dla ciebie przez swoją śmierć i zmartwychwstanie. Aż do tego czasu diabeł nieustannie będzie próbował obedrzeć cię z radości.

Jezus powiedział: „Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości” (Ew. Jana 10: 10). Jezus pojawił się na ziemi i umarł za nas, abyśmy mogli wieść obfite życie!

Dzięki życiu, które od Niego dostałeś, jesteś nowym stworzeniem. Nie musisz pozwalać, aby minione krzywdy wciąż wpływały na twoje nowe życie w Chrystusie. Jako nowe stworzenie w Jezusie Chrystusie, możesz zgodnie ze Słowem Bożym odnowić swój umysł. Rzeczy ulegną zmianie, kiedy zaczniesz żyć według nowej natury, którą pozyskał dla ciebie Jezus.

Modlitwa

Boże, postanawiam, że codziennie będę aktywnie przywdziewać nową naturę, którą wykupił dla mnie Jezus. Jestem odrodzony w Chrystusie, jestem nowym, szczęśliwym stworzeniem w Tobie! Amen.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon