Бог завжди має свіже слово для нас

Бог завжди має свіже слово для нас

Пошукуйте (й спробуйте знайти) Господа й силу Його, лице Його завжди шукайте! —Псалом 104:4, АМР

Почувши, що величезна армія збирається напасти на царство Іудейське, цар Йосафат розумів, що робити і як діяти. Він вирішив шукати поради не в людей, а безпосередньо в Бога, адже понад усе хотів почути Його настанову, Його голос. Без жодних сумнівів, Йосафат не був новаком, адже до цього неодноразово брав участь в інших битвах. То постає питання: чому він не міг просто застосувати методи, що були випробувані в попередніх ситуаціях, в минулих зіткненнях з ворогами? Відповідь проста: незважаючи на кількість вдалих спроб у минулому, цього разу той самий підхід може не спрацювати, якщо тільки Бог не виллє на нього свіже помазання. Він може помазати старий метод, вирішивши діяти через нього, або ж дати нові вказівки чи інструкції, яких раніше ми ніколи не чули. Будь-що ми завжди повинні покладатися на Бога, замість застосовувати певні формули, методи чи способи, що спрацьовували в минулому. Центром нашого життя, джерелом нашої сили й забезпечення має бути Господь і ніхто, окрім Нього.

Йосафат чітко знав, що нічого не вийде, якщо він тільки не почує голосу Бога. В одному з перекладів Біблії читаємо, що це просто стало для нього крайньою “життєвою потребою”, нуждою, чимось надзвичайно важливим, таким, без чого він аж ніяк не міг обійтися. Від спроможності Йосафата почути Божий голос залежало його життя й життя всього його народу.

Можливо, ситуація, в якій ви опинилися, схожа на Йосафатову. І найімовірніше, вам теж конче потрібно почути свіже слово від Бога. Напевно, ви почуваєтеся потопаючим, що поринає в бурхливе море й скоро загинете, якщо негайно не буде врятований. І скоріш за все, особисте слово від Бога конче необхідне вам для того, щоб вижити. Повірте, Бог хоче звернутися до вас навіть більше, ніж ви прагнете почути Його голос. Тому невпинно шукайте Його — присвятіть Йому свій час і всю свою увагу. Запам’ятайте — Бог вас не розчарує!

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Приготуйтеся вже сьогодні отримати свіже слово від Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon