Бог задоволений вами

Бог задоволений вами

Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже, (наглядає за тобою й оберігає тебе)! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм (і просвітить тебе), і нехай буде милостивий, (добрий, милосердний і прихильний) до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир (і Свою підтримку)! – Числа 6:24-26, АМР

Ми повинні частіше проголошувати слова підбадьорення у життя інших людей. Відродімо благословення, проголошене в книзі Чисел 6:24-26: «Нехай Господь поблагословить тебе, і нехай Він тебе стереже, (наглядає за тобою й оберігає тебе)! Нехай Господь засяє на тебе лицем Своїм (і просвітить тебе), і нехай буде милостивий, (добрий, милосердний і прихильний) до тебе! Нехай Господь зверне на тебе лице Своє, і хай дасть тобі мир (і Свою підтримку)!»

Бог усміхається, коли дивиться на вас. Просто замисліться над цим. Щоразу, коли ви щиро усміхаєтесь якійсь людині, то ніби промовляєте до неї: «Я задоволений вами. Я приймаю вас. Ви мені подобаєтеся».

Хочу запевнити вас, що Бог не просто задоволений вами ― коли Він споглядає на вас, Його обличчя осяває м’яка і ніжна усмішка. Він любить вас! Нехай ця думка так глибоко усталиться в вашому серці, що ніхто і ніколи не зможе переконати вас у протилежному. Коли ви міцно вкорінені у Божій любові, Він допоможе вам непохитно стояти у вірі і завжди у всьому бути слухняними Йому. Та, зі свого боку, ви не повинні щодуху бігти попереду паровоза, завзято займаючись добрими справами своєю власною силою. Вам обов’язково потрібно знати Боже Слово, адже тоді ви усвідомлюватимете свою сутність в Ісусі Христі.

У Псалмі 17:20 Давид каже: «Бог вподобав мене». Не зважаючи на свою недосконалість, Давид був впевнений, що Бог ним задоволений. Так само Богові приємні і ми. Нехай ця істина вкорениться у вашому серці. Він посміхається, коли дивиться на вас. Бог задоволений вами!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я щиро вдячний Тобі за те, що любиш мене і задоволений мною. Дякую Тобі за те, що усміхаєшся, коли дивишся на мене. Твоя любов змінила моє життя, і я впевнений, що й далі це робитиме, а я продовжуватиму зростати духовно і пізнавати Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon