Будьте сильні й відважні

Будьте сильні й відважні

Тільки будь дуже сильний та відважний, щоб додержувати чинити за всім тим Законом, що наказав був тобі Мойсей, Мій раб. —Ісус Навин 1:7

Господь прагне для нас цілковитої свободи від страху. Бог не хоче, щоб ми мучилися, а також щоби страх заволодів нами, завадивши сміливо виконувати те, до чого Він нас спонукає. Господь могутньо починає діяти в нашому житті, коли замість зосереджуватися на власних страхах, ми прислухаємося до Нього і Його голосу. А за появи тривожних думок або відчуття страху, чітко розуміємо, що це наш ворог, сатана, просто намагається відволікти нас від Бога й виконання Його волі для нашого життя. Без сумніву, ми можемо відчувати страх на різних етапах свого життя, та навіть за таких обставин ми спроможні прийняти рішення довіряти Богові й за потреби “діяти попри страх”.

Багато років тому Бог звернувся до мого серця, давши настанову навчитися діяти, “незважаючи на страх”. Даючи наказ Ісусові Навину “не боятися”, Господь попередив його про те, що страх обов’язково з’явиться в його житті, спробувавши завадити виконанню того, що йому було велено. Бог сказав Ісусові Навину, щоб той не дозволяв страху керувати собою, а натомість рухався вперед, був сильним і сповненим відваги. Отже, відчуваючи страх, найперше, що потрібно зробити, — це почати молитися. Також маємо прийняти рішення шукати Бога, допоки не здобудемо перемогу над страхом в емоційному й розумовому плані. Досягнувши цього, ми зможемо нарешті зосередитися на Богові, замість перейматися власними хвилюваннями. Відтак ми почнемо поклонятися Йому за те, Ким Він є, і висловлювати щиру вдячність за все добро, яке Він уже зробив у нашому житті, робить зараз і ще зробить у майбутньому.

Наступного разу відчувши страх, пам’ятайте, що маєте бути сильними й відважними, в жодному разі не спиняючись і сміливо рухаючись вперед до виконання Божої волі. Навіть коли вам доведеться зробити щось “попри страх” — дійте, тільки не відводьте погляду від Бога, зосереджуючись натомість на своєму страхові.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Замість прислухатися до голосу власного страху, слідуйте за Божим голосом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon