Будьте справжнім поклонником

Будьте справжнім поклонником

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Але наступає година, і тепер вона є, коли справжні (істинні) поклонники вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді (істинністі), бо Отець Собі прагне саме таких поклонників. – Іван 4:23, АМР

Поклоніння — це щось більше, ніж просто пісні в повільному ритмі, що звучать у церкві недільного ранку. Це певний стан серця й розуму. Ми можемо пристрасно вклонитися Богові, навіть не проспівавши жодної ноти. Наше поклоніння Господові народжується в нашому серці, наповнює наші думки, виявляється в наших словах і вчинках.

Часто люди у світі вважають, що поклоніння — це «релігійний ритуал», хоча насправді це визначення є повною протилежністю того, чим є поклоніння з біблійного погляду. Отже, це особисті стосунки з Богом і пристрасне вираження відданості Йому з боку людей, які люблять Його всім своїм серцем. Ось що таке справжнє поклоніння. За Біблією, Бог ревно шукає людей, які вклонятимуться Йому «в дусі та в правді».

Як на мене, дуже цікаво, що Він не шукає абикого для поклоніння Собі. Бог вишукує щирих людей, які живуть за Його правдою. Йому не потрібно, щоб хтось вклонявся Йому через страх, почуття обов’язку, з метою виконання певних релігійних ритуалів тощо. Справжнє поклоніння — це результат близьких і глибоких стосунків із Богом. Вшануйте Господа сьогодні всім своїм серцем і будьте істинним поклонником, який завжди вклоняється Йому в дусі та в правді.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я не хочу запропонувати Тобі просто жертву своїх вуст. Я віддаю Тобі все своє життя як істинний поклонник, що має близький, особистий і глибокий зв’язок із Тобою. Ти такий добрий до мене, що я жадаю повіки вклонятися Тобі «в дусі та в правді».

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon