Будь ласка, тихіше

Будь ласка, тихіше

Довірся у всіх своїх діях Господу, і твої задуми збудуться —Приповісті 16:3, АМР

Бог втручається в наше життя лише у відповідь на наше прохання. Коли ми не намагаємося робити все самотужки, так, як хочеться самим, Він бере управління нашим життям у Свої руки. Відтак виникає питання: коли Бог насправді починає звертатися до нас особисто, з усією силою й міццю? Відповідь очевидна — коли перестаємо говорити й починаємо слухати. Замість щосили намагатися розв’язати власні проблеми, хвилюватися й мучитися через них, ми повинні просто замовкнути й спокійно послухати, що Бог хоче нам сказати.

У вірші на сьогоднішній день згадується про “дії”. Дуже часто наші “дії” — це питання, які ми намагаємося самостійно вирішити у своєму розумі. Шляхом міркувань і роздумів, оцінювання й аналізу ми намагаємося збагнути, що з нами відбувається, і зорієнтуватися в тому, що робити далі. Господь каже: якщо ми покладемо свої турботи на Нього, то наші думки будуть поставлені міцно. Іншими словами, змусь ми свій розум заспокоїтися, і відразу станемо розсудливими. Тоді Бог зможе дати нам ідеї, показати нові стратегії і способи розв’язання проблем.

Колись давно я була дуже засмучена й страждала через неспроможність вирішити певну життєву проблему — я ніяк не могла отримати відповіді на своє питання. Виснажена від власного безсилля, врешті я замовкла й спитала в Бога, що мені робити. І тоді Він просто сказав: “Зроби те, що ти порадила б зробити комусь іншому, прийди він до тебе за порадою стосовно такої ж ситуації”. Звісно, я одразу збагнула, як мені діяти й що робити — мир і спокій повернулися до мене. Усвідомте, Бог уже має для вас відповідь, тож раджу вам просто мовчати й прислухатися до Нього.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Запровадьте тишу у своєму розумі й вустах — тоді Господь звернеться до вас і ваші задуми збудуться.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon