Живіть, як хоче Бог

Живіть, як хоче Бог

Дорогу Свою покажи мені, Господи, і я буду ходити у правді Твоїй, (попровадь і) приєднай моє серце (до звички) боятися Ймення Твого, (шанувати Тебе й вклонятися Тобі)! —Псалом 85:11, АМР

Повірте, якщо слухатися Божого голосу, жити так, як хоче Бог, а також прийняти рішення служити Йому, то, скоріш за все, можна уникнути довгої й безрезультатної боротьби з Ним. Мудрість підказує нам, що кращим нашим рішенням буде дозволити Богові робити з нами все, що Він захоче, аби знов і знов нам не довелося кружляти навколо тієї самої “гори” (див. Второзаконня 2:3). Уявіть собі, я зустрічала людей, які стикалися з тими самими перешкодами або проблемами впродовж довгих двадцяти або тридцяти років. Підкорись вони Богові ще на початку своєї подорожі, і їхнє життя дуже давно вже було б зовсім іншим. Хай як сильно нам не подобаються наші життєві обставини, в яких Бог знайшов нас, Він не дозволить назавжди застрягти нам на одному місці. Господь прагне повести нас у нові землі й навчити багатьох нових уроків. Він хоче, щоб нас переповнювало життя, щоб ми постійно зростали, намагаючись досягти Його цілей для нас і виконати Його плани для нашого життя.

Бог звертається до нас зі словами: “Якщо ви не звертаєте на Мене уваги, нехтуєте Моїми настановами і зневажаєте Мої докори, Я почну закликати до вас. Я спробую вам допомогти, та вдаючи, що не чуєте Мене, ви врешті прибіжите до Мене в паніці, коли усвідомите, що потрапили в халепу” (див. Приповісті 1:24–28). Наш Бог милосердний і сповнений невтомного терпіння. Проте рано чи пізно настане час, коли нам доведеться усвідомити свою нагальну потребу бути слухняними Йому. Що швидше ми підкоримося Богові й почнемо жити так, як Він того хоче, то швидше розберемося зі своїми проблемами й зможемо почати рухатися вперед, до здійснення досконалого Божого плану для нашого життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Моліться, будьте покірні Богові й не відкладайте на потім виконання Його настанов і вказівок!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon