Мудрість закликає до вас

Мудрість закликає до вас

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

На верхів’ях холмів, при дорозі та на перехрестях стоїть он вона – (Божа мудрість)! При брамах, при вході до міста, де входиться в двері, там голосно кличе вона… – Приповісті 8:2-3, АМР

Уздовж усього життєвого шляху нам неодноразово доведеться приймати безліч різноманітних рішень. І роблячи вибір, спиратися, в першу чергу, на власні думки, бажання й емоції, ми неодмінно потраплятимемо в халепу.

Бог очікує від нас мудрих рішень. Я твердо вірю, що мудрість — це здатність робити зараз те, про що не пошкодуємо пізніше. У книзі Приповістей мудрість закликає до нас. Ми повинні жити, керуючись Божою мудрістю й усвідомлюючи, що наші сьогоднішні рішення мають прямий вплив на наше майбутнє. Безліч людей не насолоджуються життям, бо змушені розбиратися з безладом і хаосом, що відбувається у їхньому бутті через відсутність мудрості.

Приймаючи егоїстичні рішення, не сподівайтеся, що в будь-якому випадку у вас все буде добре. Мудрість не грає в кості — вона дивиться у майбутнє. Також мудрість не прагне миттєвого задоволення. Натомість вона впевнено йде за Богом до кращого майбутнього.

Ну, а як щодо вас? Чи живете ви сьогодні, керуючись Божою мудрістю? Якщо ні, то маю для вас добру новину: мудрість уже закликає до вас. Бог готовий дати вам Свою мудрість. Просто попросіть Його про це й почніть приймати рішення, що приведуть вас до щасливого майбутнього.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну насолоджуватися життям, замість постійно розв’язувати проблеми, що виникають у моєму житті за браком мудрості. Дякую Тобі за те, що вільно даєш мені Свою мудрість. Я роблю вибір щоденно використовувати її в рішеннях, що принесуть мені користь у майбутньому.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon