Не будьте зайняті — будьте плідні!

Не будьте зайняті — будьте плідні!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо як (неспокійний) сон наступає через велику роботу, так багато слів (перетворюють тебе на) безглуздого. – Екклезіяст 5:2, АМР

А ви часто «виконуєте роботу», яка не приносить жодних плодів? Як вам здається, чи не краде часом ваша зайнятість мир із вашого серця?

Якось я почула одну дивну історію про вартового, що охороняв певний клаптик землі біля Букінгемського палацу в Англії. Впродовж 100 років двадцять чотири години на добу хтось мав стерегти й пильнувати цю ділянку землі. Врешті-решт, хтось із туристів поцікавився в охоронця: «А що ви охороняєте?». Він не знав відповіді, а тому просто відказав, що це місце стережеться вже понад 100 років. Виявляється, що сотню років тому королева посадила на цьому клаптику землі кілька трояндових кущів, і так хотіла, щоб вони виросли, що приставила вартового їх охороняти. Тож тепер через ціле століття він і досі стояв біля цього місця, пильнуючи його.

Чи є у вашому житті речі, які ви робите, хоча й не знаєте навіщо? Бог не закликає нас бути зайнятими. Він просить нас бути плідними. Надто багато безцільних справ не приносить не те що добрих, взагалі ніяких плодів — це тільки виснажує нас. Тож будь ласка, перегляньте перелік того, що робите впродовж дня. Можливо, чогось Бог не прохає вас робити, або є щось таке, про що Він просив настільки давно, що воно втратило свою актуальність. Нехай Дух Святий покаже вам, як, замість бути завжди зайнятими, приносити більше добрих плодів.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені провести інвентаризацію мого життя й викинути з нього будь-яку безцільну діяльність. Я не хочу бути надто зайнятим. Покажи мені, як мати більш плідне життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon