Прозорливість — ключ до чистого сумління

Прозорливість — ключ до чистого сумління

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І я (постійно дисципліную себе, вмертвляючи свою плоть з її бажаннями, і) пильно дбаю про те, щоб завсіди мати сумління невинне, (чисте й непорочне) щодо Бога й людей. – Діяння 24:16, АМР

Надзвичайно важливо для кожної людини мати чисте сумління, бо ніщо так не заважає насолоджуватися життям, як відчуття провини.

У Діяннях апостол Павло розповідає про те, що невпинно дисциплінує себе й уникає плотських бажань, щоб бути бездоганним і жити у свободі від почуття провини перед Богом. До цього й ми повинні прагнути. Нам до снаги мати чисте сумління, що, у свою чергу, зробить нас вільними й щасливими. Усе це звучить доволі просто, коли ми точно розуміємо, яке рішення є правильним, а яке — ні, а також чітко визначаємо «сіру» зону, або сферу, нашого життя? Та як підтримувати чисте сумління, коли ми не впевнені, чи правильний зробимо вибір? А раптом ми випадково зогрішимо, навіть цього не усвідомлюючи? Я виявила, що саме Божа прозорливість може допомогти нам розв’язати цю проблему.

«Прозорливість» — це духовне розуміння звичайних подій, що є ключем до чистого сумління. Щоб її виробити, чи розвинути, потрібен досвід, та здебільшого вона полягає в здатності звертати увагу на підказки з боку свого серця. Бог завжди підкаже вам, коли не варто робити того, через що ви пізніше відчуватимете провину.

Настійно вам раджу проводити своє життя так, щоб ваше сумління завжди було чистим і незаплямованим. Не робіть того, чого, як відомо, не варто робити, й покладайтеся на Божу прозорливість, стикаючись із ситуацією, в якій не знаєте напевно, що робити. Бог ніколи не поведе вас у неправильному напрямку, якщо приймете рішення завжди йти за Ним.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за Твою прозорливість. Допоможи мені більше зважати на Твій тихий, спокійний голос, який звертається до мого серця, адже я прагну жити з чистим і незаплямованим сумлінням перед Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon