У вас є Захисник

У вас є Захисник

Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує, (тобто ставить їх у правильне положення перед Собою. Хто наважиться виступити проти них і звинуватити або усунути привілеї тих, кого Сам Бог обрав?) —До Римлян 8:33, АМР

Святий Дух — наш Захисник. Відстеживши значення слова “захисник” до його оригінального, представленого у грецькій мові, якою написана Біблія, ми зрозуміємо, що Святий Дух — це Той, до Кого ми звертаємося по допомогу; Він був призначений Богом, аби допомагати нам і підтримувати нас, заступатися за нас і відстоювати нашу справу на Божому суді. Ми, в буквальному значенні цього слова, можемо викликати Святого Духа до себе й отримати будь-яку потрібну нам допомогу. Маємо потребу в захисті — Він захищає нас, виконуючи ті самі функції, що й адвокат для свого клієнта. Мене тішить думка про те, що, отримуючи від ворога звинувачення в будь-яких неправильних вчинках або мотивах, на ділі нам не потрібно захищатися. Натомість ми можемо попрохати Святого Бога про допомогу й розраховувати на її отримання, адже Він є незмінним нашим Захисником. Ця думка сама по собі має стати для нас невичерпним джерелом утіхи й підбадьорення.

На жаль, більшість із нас витрачає багато часу й енергії у спробах захистити себе, свою позицію й репутацію, свої вчинки, слова й рішення. Діючи таким чином, насправді ми марнуємо час. Коли інші люди починають нас засуджувати, звісно, ми, доклавши немало зусиль, можемо врешті-решт переконати їх у своїх правильних мотивах, вчинках і чистому серці. Але проблема криється набагато глибше. Вона полягає в тому, що, звикни ці люди через свою природу або характер постійно всіх засуджувати, і їм зовсім неважко буде знайти якийсь інший привід для вияву негативного, несхвального ставлення до нас. Тому затямте, що найкращий вихід у такій ситуації — молитися за своїх кривдників і дозволити Святому Духові виконувати Його роботу, ставши нашим Захисником і Адвокатом.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Святий Дух — ваш Захисник і Адвокат.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon