Як розвинути свої дари

Як розвинути свої дари

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А все оце (дари, досягнення і здібності, які є у вас), – чинить один і той Самий (Святий) Дух, уділяючи кожному (особисто, тобто саме так), як Він хоче. – 1 до Коринтян 12:11, АМР

Люди постійно мене питають, як можна виявити і розвинути в собі дари, дані їм Богом. Нижче кілька корисних порад, які, впевнена, зарадять у цьому як їм, так і вам:

  1. Зосередьтеся на тих сильних сторонах, які Бог уже вам дав. Такий підхід допоможе вам виконати покликання, яке Бог приготував для вашого життя.
  2. Розвивайте свій дар. Знайдіть таке, що вам дійсно подобається робити, і у вас це добре виходить. Робіть його знов і знов. Хочете знати, що тоді відбудеться? Ви почнете краще почуватися, адже більше не житимете з постійним відчуттям поразки.
  3. Не бійтеся відрізнятися від інших. Відчуття невдоволеності приходить тоді, коли ви намагаєтеся бути схожими на всіх інших, замість і надалі бути унікальною людиною, якою Бог вас створив.
  4. Навчіться нормально реагувати на критику. Будьте достатньо впевнені в тому, ким ви є у Христі, бо тоді зовсім неважко прислухатися до інших людей і бути відкритими для змін. У такий спосіб ви зрозумієте, що не повинні відчувати, ніби мусите завжди погоджуватися з точкою зору інших людей або прагнути їхнього схвалення.

Бог вклав зерно величі у ваше єство. Нехай сьогоднішній день стане початком великої подорожі — просто ступіть крок за вірою і почніть використовувати дари, які Він вам дав.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну шанувати і розвивати всі дари, які Ти мені дав. Благаю, подаруй мені достатньо сміливості, щоб я міг іти за Тобою і використовувати дари і таланти, які Ти в мене вклав.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon