Běž kupředu

Běž kupředu

Bratři, já si nemyslím, že jsem se již toho zmocnil; jedno však činím: zapomínaje na to, co je za mnou, a natahuje se po tom, co je přede mnou, běžím k cíli pro cenu Božího povolání vzhůru v Kristu Ježíši. (Filipským 3,13–14)

Náš vztah s Bohem je progresivní; všichni postupujeme z jedné úrovně na druhou. Protože neexistuje žádné omezení hloubky vztahu s Bohem, nikdo si nemůže komunikaci s ním dokonale osvojit. Naše důvěrnost a vztah s ním stále rostou a neustále se prohlubují. Schopnost slyšet jeho hlas se vyvíjí a postupem času se zlepšuje. Stáváme se stále zkušenějšími ve sdílení svého srdce s ním, naše schopnost slyšet jeho hlas se zlepšuje a dokážeme lépe pochopit, co nám chce říci. Nikdy se z nás nestanou odborníci na modlitbu a nikdy se nepřestaneme učit s Bohem lépe komunikovat, postupem času však získáváme stále více zkušeností.

Bůh toho má pro tebe tolik! Možná jsi ještě nedosáhl svého cíle, přesto ale můžeš Pánu děkovat, že jsi na cestě a že tě tam dovede. Dokud jdeš dopředu, nezáleží na tom, zda lezeš po čtyřech, chodíš nebo dokonce běžíš. Hlavně se posunuj vpřed!

SLOVO PRO DNEŠNÍ DEN: Všechno je v pořádku, jsi na cestě.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon