Dovolte Boží lásce, aby uzdravila vaše rány z minulosti

Dovolte Boží lásce, aby uzdravila vaše rány z minulosti

…A poznat Kristovu lásku, která převyšuje poznání, a tak byli naplněni až do vší plnosti Boží. Efezským 3,19

První roky našeho manželství s Davem byly opravdu těžké. Bylo to také proto, že jsem potřebovala Boží uzdravení od své minulosti, kdy jsem byla pohlavně, emocionálně a verbálně zneužívána svým otcem. Po mnoha slzách a těžkých chvílích, kdy jsem se rozhodla odpustit, místo vyhledávat pomstu, mne Bůh osvobodil. Mé svědectví pak použil pro uzdravení mnohých.

Když nás Bůh uzdraví z ran naší minulosti, netouží pomoci jen nám, chce si nás použít také pro zprostředkování stejného uzdravení pro ostatní.

Nakonec mne a Davea Bůh vedl, abychom mé rodiče přestěhovali do města St. Louis a dokonce jim koupili dům. To pro mne bylo velice těžké.  Otec se však později omluvil za všechno, čím mi ublížil, a dokonce přijal Ježíše do svého života.

Prožila jsem novou úroveň emocionálního uzdravení, protože jsem dovolila Bohu, aby ve mně působil mocí odpuštění. Dokonce si mé uzdravení použil k tomu, aby uzdravil i mého otce.

Všichni máme ve svém životě různé druhy bolesti. Osamělost, zklamání, strach a nejistota nás mohou hluboce zranit. Ze svých ran jsem nemohla být uzdravena, dokud jsem nepřijala a nezakusila Boží lásku a nedovolila Bohu, aby mou situaci použil k dobrému.

Dříve, než můžete překonat svou bolest, začít milovat a odpouštět druhým, musíte prožít Boží lásku.

Když se rozhodnete řešit věci spojené s vaší minulostí, nesmíte při tom nikdy zapomenout, že vás Bůh velmi miluje.  Bible říká, že když poznáme lásku Kristovu, která převyšuje naše pochopení, můžeme být naplněni až do vší plnosti Boží. Když přijmeme Jeho lásku, může Bůh začít v našem srdci proces uzdravení. Poté budeme moci být naplněni plností Jeho života.


Můžete se začít modlit

„Bože, věřím, že můžeš uzdravit mou bolest a rány z minulosti. Použij, prosím, mé uzdravení pro pomoc dalším lidem. Pomoz mi prožívat Kristovu lásku a naplň mě vší plností Tvého života a Tvé moci.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon