Kořen odmítnutí

Kořen odmítnutí

… aby Kristus skrze víru přebýval ve vašich srdcích a abyste byli zakořeněni a založeni v lásce… (Efezským 3,17)

Odmítnutí začíná jako malé semínko zasazené do našeho srdce v důsledku různých věcí, které se nám v životě staly. Bůh nás miluje a přijímá, ďábel nám ale chce tuto pravdu ukrást. Přesvědčuje nás, že jsme odmítnutí, a snaží se dosáhnout toho, abychom se tak cítili. Když se mu to podaří, ovlivní to každou oblast našeho života. Je to jako strom s mnoha větvemi, které všechny nesou špatné ovoce.

Ať už jsi zakořeněn v čemkoli, bude to rozhodovat o ovoci ve tvém životě – jak dobrém, tak špatném. Jestli jsi zakořeněn v odmítnutí, zneužívání, hanbě, pocitu viny nebo špatném sebevědomí a jsi uvězněn v přesvědčení, že s tebou něco není v pořádku, ponese tvůj strom ovoce deprese, negativismu, nedostatku sebevědomí, hněvu, nepřátelství, kontrolujícího ducha, odsuzování, nenávisti a sebelítosti. Pokud jsi zakořeněn v Ježíši a jeho lásce, pak můžeš vstoupit do odpočinku a vědět, že jsi vzácný a cenný. Budeš vědět, že díky tvé víře v Ježíše na tebe Bůh hledí jako na spravedlivého.

Všechny oblasti tvého života, které jsou v nepořádku, budou dány do pořádku díky Ježíši a dílu, které vykonal na kříži. U mě se to stalo, a Bůh to může udělat i ve tvém životě.


Dobrá zpráva, kterou pro tebe dnes mám, je, že můžeš být vysvobozen z moci odmítnutí!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon