Moc Božího slova

Ať nesejdou z tvých očí, střež je v hloubi svého srdce. Neboť jsou životem pro ty, kdo je nalézají, uzdravením pro celé jejich tělo. Přísloví 4, 21-22

Bible není obyčejná kniha. Její slova jsou lékem pro naši duši. Může nás proměnit, protože v Božím slově je život!

Když objevíte moc pravdy Božího slova, začnete prožívat změny, které nikdo a nic jiného nemůže způsobit. Naučíte se také rozpoznávat lži, se kterými na vás nepřítel útočí.

I když jste teprve na začátku studia Bible nebo nevíte, jak ji číst, nebojte se toho. Není třeba přečíst vše najednou, nebo všemu hned rozumět. Nejdůležitější je jednoduše začít a vytrvat. Pokaždé, když budete pozorně studovat Bibli, najdete něco nového.

Přísloví 4,20 říká: „Můj synu, věnuj pozornost mým slovům“. Toto neznamená jen Boží slovo číst, ale studovat ho, zabývat se jím a přemýšlet o něm ve svém srdci.

Když budeme Boží slovo číst, přemýšlet o něm a učiníme z něj měřítko svého života, budeme naplněni Božím životem a Jeho uzdravující mocí.

Modlitba

„Děkuji Ti, Bože, za moc Tvého slova, které přináší život. Uč mě prosím své pravdě a vlij do mého života Svoji uzdravující moc pokaždé, když Tvé slovo čtu a studuji.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon